Praca w branży gier

QA Specialist / Senior QA Specialist

dla CreativeForge Games S.A. w Warszawa

Praca stała Testowanie

Firma CreativeForge Games, twórca Ancient Space, w związku z powiększaniem zespołu tworzącego taktyczną grę turową Hard West (PC/Mac/konsole), poszukuje osób na stanowisko QA Specialist / Senior QA Specialist.

Zadania i odpowiedzialności:

  • regularna kontrola funkcjonowania gier
  • testowanie zgodności z założeniami/dokumentacją
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie systemu kontroli jakości (obecnie Mantis)
  • [Senior] tropienie w grze przyczyn problemów (np. w implementacji leveli)

Oczekujemy:

  • doskonałej komunikatywności
  • dobrej znajomości funkcjonowania procesu powstawania i struktury gier
  • doskonałej znajomości języka angielskiego
  • [Senior] doskonałej znajomości rynku gier komputerowych
  • [Senior] min. 3 lat doświadczenia w branży gier na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w branży gier
  • znajomość rynku gier komputerowych
  • wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • możliwość awansu (Senior - również awansu w poziomie)
  • pracę w zespole ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w branży
  • konkurencyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę

Praca w siedzibie firmy w Warszawie, w dogodnej lokalizacji (przy stacji metra Służew), wyłącznie na pełny etat. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@creativeforge.pl.

Data publikacji: 2014-11-17

Liczba wyświetleń: 532