Praca w branży gier

Starszy Programista C++

dla Playsoft w Gdańsk
opublikowane przez Product Madness

Praca stała Programowanie

Playsoft (playsoftgames.com) od 13 lat tworzy gry na platformy mobilne. Nasz zespół to 40 pasjonatów gier z 7 różnych krajów. Specjalizujemy się w tworzeniu własnych gier (np. Blade Lords, Tour de France, Roland Garros) oraz współpracujemy z największymi producentami gier na świecie (np. like EA, Square Enix, Scopely, Nickelodeon, Konami)

Szukamy STARSZEGO PROGRAMISTY C++, który będzie pracował przy adaptacjach popularnych gier planszowych na urządzenia mobilne.

Ciekawe projekty, świetna atmosfera, możliwość nauki i rozwoju pod okiem najlepszych specjalistów w branży gier z całego świata.

Praca w Gdańsku, pełny etat, dowolny rodzaj umowy.

Technologie: C++14, Cocos2d-x, Boost
gry na: Windows/Linux/OSX/Android/iOS
środowisko developerskie: Windows/Linux/OSX
IDE: Clion/VS/Xcode/Dowolne

Zadania:

  • Nowe funkcje: 55%
  • Naprawianie błędów: 30%
  • Wsparcie klienta: 5%
  • Spotkania: 5%
  • Tworzenie dokumentacji: 5%

Wymagania:

  • Znajomość: C++ 14, OpenGL, Boost, GTest, Cocumber, Windows/Unix, Angielski
  • Mile widziane: znajomość Cocos2d-x

Oferta:

  • wynagrodzenie 8 000.00 - 15 000.00 zł (Brutto)
  • Prywatna opieka medyczna w Allianz
  • Pakiet relokacyjny do 2 000,00 zł
  • Świetne warunki pracy w Oliwia Business Center w nowoczesnym biurze wyposażonym w arcade cabinet, rzutki, stół do tenisa,Xbox, PS4
  • Herbata, kawa, mleko, owoce

Zainteresowany/a? napisz do nas na rekrutacja@playsoft.fr

By applying to this position, you agree to the following: I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of this and future recruitment (in accordance to the Personal Data Protection Act 29.08.1997 no 133 position 883)

Data publikacji: 2018-02-13

Liczba wyświetleń: 171