Praca w branży gier

Gameplay programmer

dla Anshar Studios w Katowice

Praca stała Programowanie

Anshar Studios jest producentem gier video stworzonym przez specjalistów z branży, odpowiedzialnym między innymi za produkcję gry Detached na urządzenia wirtualnej rzeczywistości.

Trailer Detached

Promo Art

Aktualnie poszukujemy utalentowanego programisty do nowych projektów studia na silniku Unreal Engine 4.

Praca na miejscu, w studiu w Katowicach.

Zakres obowiązków:

  • Implementacja rozgrywki w silniku Unreal Engine 4
  • Projektowanie architektury kodu gry

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w branży gier video lub pokrewnej (programowanie symulatorów, interaktywnych wizualizacji itp.)
  • Udział w minimum 1 komercyjnie ukończonym projekcie
  • Bardzo dobra znajomość języka C# lub C++
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość silnika Unreal Engine 4

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w engine programming'u
  • Pasja do gier video

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (core hours)
  • Brak crunchu
  • Brak zakazu konkurencji
  • Kontakt z najnowszymi technologiami, w tym VR
  • Pomoc w relokacji

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz próbek kodu na adres jobs(at)ansharstudios.com

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie Anshar Studios S.A. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”

Data publikacji: 2018-02-13

Liczba wyświetleń: 681