Praca w branży gier

Programista – Unreal Engine

dla MythicOwl Sp. z o. o. w Warszawa
opublikowane przez MythicOwl

Praca stała Programowanie

MythicOwl, studio tworzące rozwijające gry komputerowe, poszukuje Programisty do nowego projektu realizowanego w Unreal Engine.

Weź udział w tworzeniu gry opierającej się na oryginalnej mechanice i oprawie wizualnej.
Twoim zadaniem będzie współpraca z innymi programistami i resztą zespołu przy rozwijaniu funkcjonalności tytułu.

Zakres obowiązków:
• Programowanie w C++
• Praca w środowisku Unreal Engine 4
• Opracowywanie Blueprintów
• Implementacje funkcjonalności i assetów

Czego oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości języka C++
• Bardzo dobrej znajomości środowiska Unreal Engine 4
• Doświadczenia w tworzeniu gier
• Udziału w wydanych komercyjnie projektach
• Dobrej pracy zespołowej
• Znajomości pracy w oparciu o system kontroli wersji
• Mile widziana znajomość i doświadczenie przy tworzeniu gier na konsole Xbox One, PS4, Nintendo Switch

Oferujemy:
• Pracę przy oryginalnym, udokumentowanym projekcie
• Współpracę z młodym, profesjonalnym zespołem
• Pracę w biurze w Warszawie w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Program benefitów

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie CV na adres: praca@mythicowl.com.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2019-02-14

Liczba wyświetleń: 2230