Praca w branży gier

Language Manager - French

dla Gaming Sp. z o. o. w Poznań

Praca stała Inne

Gaming Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy przy dynamicznie rozwijającym się projekcie. Gamehag to portal poświęcony międzynarodowej społeczności graczy, oferujący szybki dostęp do gier free-to-play.

Stanowisko: Language Manager – French

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

  • tłumaczenie contentu strony internetowej oraz elementów interface’u na język francuski
  • tworzenie i utrzymywanie relacji z mediami, influencami oraz społecznością użytkowników
  • współpraca z innymi członkami zespołu i firmy

Oczekujemy biegłej znajomość języka francuskiego.

Mile widziane będzie także zainteresowanie branżą gier komputerowych
oraz podstawowa umiejętność obróbki grafiki.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • sposobność do zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych
  • elastyczne godziny pracy, grafik dostosowany do indywidualnych preferencji
  • pyszną kawę, herbatę i świeże owoce, a dla zmęczonych dostęp do chillout roomu,
  • pracę w międzynarodowym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres malgo@gamehag.com z uwzględnieniem klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm."

Data publikacji: 2018-02-21

Liczba wyświetleń: 177