Praca w branży gier

Specjalista ds. Marketingu

dla Ice Code Games w Warszawa

Praca stała Inne

Ice Code Games to jeszcze małe, ale dynamicznie rozwijające się studio o wielkich marzeniach i planach. Przed nami jednak długa droga, a jak wiadomo „przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę”.
Pierwsze kroki już zrobiliśmy. Aktualnie mamy przed sobą ambitny cel, grę Re-Legion (http://re-legion.icecodegames.com/ ) i to głównie dla tego tytułu potrzebujemy uzupełnić swój zespół o osobę która pomoże w promocji tego tytułu. Oprócz tego chcemy zrealizować kilka innych pomysłów, na których produkcję będziesz mieć znaczący wpływ.
Obowiązki:

  • Tworzenie kreatywnych, wysokiej jakości materiałów prasowych i marketingowych także na SM
  • Współpraca z wydawcami przy strategii promowania marki
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z mediami, influencami oraz fanami gry
  • Prowadzenie komunikacji z partnerami biznesowymi (wydawcy, platformy sprzedażowe itp.)
  • Wpływanie na proces powstawania gry od pomysły, przez produkcję aż do zakończenia projektu,
  • Analizowanie i monitorowanie rynku w celu wyłapywania i analizy nowinek oraz trendów rynkowych, marketingowych

Wymagania:

  • Biegły język angielski, w mowie i piśmie
  • Znajomość specyfiki kanałów SM (Facebook, Twitter, itp.) oraz platform takich jak Twitch, Discord,
  • Dobre zorganizowanie pracy,
  • Bardzo dobra znajomość rynku gier komputerowych,
  • Otwarty umysł, bogata wyobraźnia, kreatywność i pomysłowość. To nie są puste słowa, chcemy byś umiał zaproponować ciekawe wizję marketingową, ale też wiedział jak wyegzekwować ją w najbardziej efektywny sposób, nie koniecznie urabiając się po łokcie przy każdej najdrobniejszej rzeczy.

Mile widziane:

  • Wiedza dotycząca Public Relations
  • Wykształcenie związane z marketingiem, socjologią, psychologią
  • Znajomość zagadnień produkcyjnych
  • Podstawowa umiejętność obróbki grafiki i edycji filmów umożliwiająca przygotowywanie materiałów marketingowych (screeny, gify, trailery).
  • Znajomość narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics, SteamSpy

Oferujemy:

  • Kluczową rolę w zespole
  • Bardzo elastyczne godziny pracy z core hours w godzinach popołudniowych
  • Dobre wynagrodzenie i succes fee (mocno zależy od twoich umiejętności i późniejszego wpływu na grę)
  • Znaczący wpływ na proces produkcji gry,
  • Luźną atmosferę,
  • Ciekawe i ambitne projekty

Miejsce pracy Warszawa. Rozmiar etatu (preferowany pełny) i forma zatrudnienia do ustalenia - zrobimy tak by było dla Ciebie najwygodniej.
CV należy wysyłać na adres info@icecodegames.com

Data publikacji: 2018-02-22

Liczba wyświetleń: 350