Praca w branży gier

Animator 3D

dla Ice Code Games w Warszawa (ewentualnie zdalnie)

Zlecenie Grafika i animacja

Ice Code Games to jeszcze małe, ale dynamicznie rozwijające się studio o wielkich marzeniach i planach.
Pierwsze kroki już zrobiliśmy. Aktualnie mamy przed sobą ambitny cel, grę Re-Legion (http://re-legion.icecodegames.com/ ) i to głównie dla tego tytułu potrzebujemy uzupełnić swój zespół o doświadczonego animatora, który zadba o porządną jakość animacji.
Obowiązki:

  • Tworzenie animacji postaci, w mniejszym zakresie robotów, dronów i enviro.
  • Dostawanie i przeróbka aktualnie istniejących animacji

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy jako Animator (ukończone projekty), najlepiej w RTS-ach lub innych gier z kamerą „top down”
  • Doświadczenie z korzystania z Unity, szczególnie importu animacji itp.

Mile widziane:

  • Znajomość Blendera

Oferujemy:

  • Bardzo elastyczne godziny pracy z core hours w godzinach popołudniowych
  • Dobre wynagrodzenie
  • Znaczący wpływ na proces produkcji gry,
  • Luźną atmosferę,
  • Ciekawe i ambitne projekty

Miejsce pracy Warszawa, ale w szczególnych przypadkach może być zdalnie. Rozmiar etatu i forma zatrudnienia do ustalenia - zrobimy tak by było dla Ciebie najwygodniej.
CV należy wysyłać na adres info@icecodegames.com

W CV proszę zawrzeć poniższą formułę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2018-02-22

Liczba wyświetleń: 290