QA and Localization Assistant (z językiem japońskim/Japanese speaking)

dla Teyon S.A. w Kraków
opublikowane przez Teyon

Praca stała Testowanie

Teyon to developer gier na wszystkich najważniejszych platformach: Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One. Prężnie działamy również jako wydawca gier w Japonii, gdzie nasze tytuły regularnie pojawiają się w rankingach np. Human Fall Flat (#3 w TOP20 na Switchu) i Cube Life: Pixel Action Heroes (#1 w TOP20 na Wii U).

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Japanese QA and Localization Assistant.

Obowiązki:

  • Testowanie fajnych gier i wyszukiwanie błędów
  • Tworzenie i kontrolowanie listy poprawek i zadań
  • Konfigurowanie buildów na różne platformy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie oraz japońskiego przynajmniej w piśmie
  • Sumienność, komunikatywność, umiejętność współpracy
  • Ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zainteresowania związane z kulturą Japonii

Mile widziane:

  • Praca na pełen etat
  • Doświadczenie w tłumaczeniach polsko- lub angielsko-japońskich
  • Biegła znajomość języka japońskiego w mowie
  • Certyfikat znajomości języka japońskiego
  • Zamiłowanie do gier

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Międzynarodowe projekty (współpraca z japońskim native speakerem)
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Zespół dążący do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Karta MultiSport oraz dodatek za przyjazdy rowerem

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na jobs@teyon.com (w temacie wiadomości prosimy wpisać ‘QA and Localization Assistant'). Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

ENGLISH DESCRIPTION:

Teyon is a developer of interactive entertainment for leading platforms such as Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One. Teyon is also a successful publisher in Japan, especially on Nintendo platforms. Our games are often featured in TOP20 charts e.g. Human Fall Flat (#3 in TOP20) and Cube Life: Pixel Action Heroes (#1 in TOP20).

We are looking for people for the position of Japanese QA and Localization Assistant.

Responsibilities:

  • Testing cool games and providing feedback on bugs
  • Creating and monitoring a list of fixes and tasks
  • Configuration of builds for various platforms

Requirements:

  • Very good written & spoken English
  • Very good written Japanese
  • Sharp attention to detail, communication skills, team player, quick learner
  • Orientation on fixing issues
  • Ability to work under a time pressure
  • Interest in the Japanese culture

Pluses:

  • Full-time availability
  • Experience with English or Polish to Japanese translations
  • Fluent spoken Japanese
  • Certificate of proficiency in Japanese
  • Interest in video games

Offer:

  • Employment in a global company with a solid market position
  • Flexible work hours
  • International projects
  • Professional development in a multi-cultural team (working with a Japanese native speaker)
  • MultiSport Card and Eco benefit for traveling to work by bike

ご応募お待ちしております。

Should you be interested, please send us your CV at jobs@teyon.com (add “QA and Localization Assistant” in the Subject field). We will contact only selected applicants. Please include the consent to process your data for recruitment purposes.

Data publikacji: 2018-02-22

Liczba wyświetleń: 413