Praca w branży gier

VFX Artist

dla Tate Multimedia w Warszawa
opublikowane przez Tate Multimedia

Praca stała Grafika i animacja

VFX ARTIST | TATE MULTIMEDIA S.A | WARSZAWA

Tate Multimedia – niezależny producent i wydawca gier. Tworzymy gry w modelu „house of ideas”, co oznacza, że każdy pomysł jest brany pod uwagę. Stawiamy na kreatywność i jakość. Chcemy zaskakiwać i jednocześnie dostarczać gry dające mnóstwo zabawy.
Nasze tytuły wydajemy na całym świecie (Europa, Ameryka Północna, Japonia, Chiny), przy współpracy z Sony, Microsoft i Nintendo.
Właśnie wydaliśmy Urban Trial Playground na Nintendo Switch i wciąż pracujemy nad Steel Rats dlatego szukamy ludzi z odpowiednimi umiejętnościami i głową pełną pomysłów.

Obowiązki:

• Tworzenie trójwymiarowych efektów specjalnych (animacja, tekstury, materiały)
• Optymalizacja efektów
• Ścisła współpraca z Programistami, Game Designerami i Artystami 3D
• Cykliczne prezentowanie swojej pracy
• Praca iteracyjna w celu uzyskania jak najlepszej jakości

Wymagania:

• Umiejętność tworzenia FX w silniku Unreal 4
• Modelowanie i animacja 3D w stopniu pozwalającym na tworzenie efektów również przy pomocy animowanych siatek
• Zmysł plastyczny
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego (komunikacja, tworzenie dokumentacji technicznej)
• Umiejętność pracy zespołowej
• Praca w określonych ramach czasowych

Mile widziane:

• Znajomość Blueprints Visual Scripting

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o Twoje doświadczenie i umiejętności.
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pakiet benefitów (karta Multisport i prywatna opieka medyczna). Wszyscy wiemy jak niebezpiecznie jest na siłowni, dlatego od razu zapewniamy Wam dostęp do lekarzy i specjalistów.
• Dostęp do biblioteki gier (Steam, PS3, PS4, X360, Xbox One, Switch). Przecież trzeba czasem sprawdzić co tworzy konkurencja.
• Turnieje w piłkarzyki i Mortal Kombat X - mamy swoich mistrzów, którzy czekają na nowych pretendentów.
• Pracę w nowoczesnym biurze na warszawskim Mokotowie. Niestety, trzeba będzie przebijać się przez korki w Mordorze, ale spokojnie – możesz przyjść na 10:00, jak orki zaczną już pracę
• Pracę w młodym (a jakże) i pięknym (no raczej) zespole profesjonalistów i pasjonatów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres jobs@tatemultimedia.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Tate Multimedia S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Postępu 14B.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2018-04-25

Liczba wyświetleń: 265