Praca w branży gier

Junior Gameplay Designer

dla CD PROJEKT RED w Warszawa

Praca stała Design

WIZJA

Jeśli masz zamiłowanie do gier i lubisz pracę zespołową – dołącz do naszego zespołu, który intensywnie pracuje nad Gwintem: Wiedźmińską Grą Karcianą.

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Implementacja systemów i mechanik gry.
  • Projektowanie i balans kart.
  • Projektowanie osobowości i implementacja AI.
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji.
  • Codzienna praca zespołowa z programistami i artystami.
  • Monitorowanie i analizowanie meta-gry.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Znajomość Gwinta “na wylot”.
  • Doświadczenie w grach karcianych.
  • Znajomość gier typu GaaS (game as a service).
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy).
  • Pomysłowość, kreatywne i analityczne podejście do zadań.
  • Entuzjastyczne nastawienie do pracy zespołowej.

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w projektowaniu rozgrywki w grach.
  • Znajomość programów i narzędzi do tworzenia gier.
  • Umiejętność programowania w wybranym języku programowania lub skryptowym.

TWÓJ PAKIET NA START

  • Zatrudnienie na pełen etat.
  • Pakiet pozapłacowy: Multisport, opieka medyczna.
  • Praca w międzykulturowym środowisku pasjonatów.
  • Swobodna atmosfera pracy.
  • Dostęp do firmowej siłowni z trenerem personalnym na miejscu.

Prosimy o dołączenie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim.

careers@cdprojektred.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”. Praca w Warszawie, w siedzibie firmy.
„Administratorem danych jest CD Projekt S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji”

Data publikacji: 2018-03-05

Liczba wyświetleń: 704