Praca w branży gier

Researcher

dla CD PROJEKT RED w Warszawa

Praca stała Inne

WIZJA

Chcemy Ci powierzyć zadania związane ze wsparciem zespołu rekruterów w codziennych zadaniach. Będzie to zwłaszcza identyfikowanie i kontaktowanie potencjalnych kandydatów oraz bieżąca współpraca z osobami pozostającymi w naszych procesach rekrutacyjnych.

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Codzienne wsparcie rekruterów w prowadzonych projektach: game development i back office.
  • Prowadzenie komunikacji z kandydatami, umawianie spotkań, zarządzanie kalendarzami spotkań rekruterów.
  • Organizowanie podróży dla kandydatów sprowadzanych z zagranicy (przygotowanie agendy spotkań, opieka nad kandydatem podczas pobytu w naszym studiu).
  • Identyfikowanie oraz pozyskiwanie potencjalnych kandydatów za pomocą odpowiednich narzędzi rekrutacyjnych.
  • Przygotowywanie i przekazywanie do publikacji ogłoszeń o pracę.
  • Inne zadania wspomagające naszą codzienną pracę.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Biegłej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny ze względu na międzynarodowe środowisko pracy.
  • Kreatywnego oraz nietuzinkowego podejścia do wykonywanych obowiązków, w szczególności w kontekście wyszukiwania najlepszych kandydatów.
  • Dużej samodzielności, wewnętrznej motywacji do pracy oraz własnego rozwoju.
  • Umiejętności pracy w zmiennym środowisku, doskonałego planowania swojego czasu oraz realizowania postawionych zadań na czas.

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim w agencji doradztwa personalnego.
  • Zainteresowanie rynkiem gier video.
  • Poczucie humoru i dystans do siebie. 😉

TWÓJ PAKIET NA START

  • Możliwość rozwoju doświadczenia rekrutacyjnego w bardzo szybko rozwijającej się branży gier video.
  • Praca w międzynarodowym środowisku pasjonatów.
  • Umowa o pracę.
  • Prywatna opieka medyczna oraz darmowa karta do klubów sportowych.
  • Dostęp 24/7 do firmowej siłowni z trenerem personalnym na miejscu.

Prosimy o dołączenie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim.

careers@cdprojektred.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”. Praca w Warszawie, w siedzibie firmy.
„Administratorem danych jest CD Projekt S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji”

Data publikacji: 2018-03-05

Liczba wyświetleń: 965