Praca w branży gier

Tester Gier

dla Testronic w Warszawa, Ursynów
opublikowane przez Testronic Sp. z o.o.

Zlecenie Testowanie

Firma Testronic Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dostawców rozwiązań z zakresu testowania funkcjonalnego i językowego gier komputerowych, testów compliance oraz testów kompatybilnościowych. W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko Testera Gier. To fantastyczna okazja dla osób z doświadczeniem w testowaniu, jak i tych którzy chcą postawić swoje pierwsze kroki w tej branży.

Obowiązki:

• Znajdowanie błędów technicznych w grach;
• Raportowanie znalezionych błędów;
• Sugerowanie rozwiązań mających na celu poprawę jakości testowanych produktów;
• Współpraca w zespole testerów.

Wymagania:

• Zainteresowanie grami komputerowymi;
• Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie;
• Spostrzegawczość i umiejętność koncentracji uwagi;
• Mile widziane będzie doświadczenie w obsłudze różnorodnych platform - konsol różnych marek, PC, urządzeń mobilnych czy VR;
• Obsługa pakietu Microsoft Office – w szczególności programu Excel;
• Dyspozycyjność w wymiarze 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu w następujących godzinach: 6:00-14:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00, 14:00-22:00 lub 18:00-2:00. Nie wymagamy dostępności na wszystkie z podanych zmian.

Oferujemy:

• Pracę w młodym, międzynarodowym zespole;
• Szkolenie wstępne – nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Możliwości testowania najnowszych gier przy użyciu nowoczesnego sprzętu;
• Fantastyczną atmosferę pracy zbudowaną przez prawdziwych fanów gier;
• Pracę w ramach umowy zlecenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres lukasz.wieczorek@testroniclabs.com

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Data publikacji: 2018-03-06

Liczba wyświetleń: 768