Praca w branży gier

Ilustrator 2D

dla Awaken Realms sp. z o.o. w Wrocław
opublikowane przez Awaken Realms

Praca stała Grafika i animacja

Awaken Realms, dynamicznie rozwijająca się w branży gier firma z Wrocławia oraz jeden z największych producentów gier planszowych w Polsce, autorzy takich tytułów jak This War of Mine: Gra Planszowa, The Edge Downfall, Lords of Hellas oraz Nemesis poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Poszukujemy grafika 2D do pracy stacjonarnej. Dlatego jeżeli lubisz rysować, masz nietuzinkową wyobraźnię i nie straszne Ci tworzenie grafik 2D, to jest oferta właśnie dla Ciebie!

Główn zadania:
Tworzenie ilustracji do gier planszowych
Tworzenie grafik koncepcyjnych
Tworzenie materiałów marketingowych na potrzeby Social Media

Dodatkowe atuty:
Umiejętność robienia prostych animacji 2D
Podstawowa znajomość Illustrator CC

Wymagania:
Zaawansowana znajomośc Adobe Photoshop
Kreatywność i zamiłowanie do nowych trendów
Zamiłowanie do fantastyki oraz gier komputerowych lub planszowych

Ofrujemy:
Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
Umowę o dzieło
Wynagrodzenie 3 - 5 tys brutto/mc w zależności od umiejętnosci
Możliwości rozwoju zawodowego i finansowego

Prosimy o wysłanie CV wraz z portfolio na: hr@awakenrealms.com

Data publikacji: 2018-03-08

Liczba wyświetleń: 885