Praca w branży gier

Game Designer

dla Ten Square Games w Wrocław
opublikowane przez Ten Square Games S.A.

Praca stała Design

Kto?: Ten Square Games, wiodący producent gier F2P, twórca międzynarodowego hitu “Na Ryby”

Co?: Szuka kreatywnych graczy na stanowisko Game Designera przy projekcie “Na Ryby”

Kiedy?: od zaraz i na pełen etat

Gdzie?: we wrocławskiej siedzibie firmy

Jesteś zainteresowany/zainteresowana ciekawą i pełną wyzwań pracą w branży gier komputerowych? Odwiedź stronę
Let’s Fish Test i odpowiedz na kilka pytań, a może już wkrótce zaprosimy Cię do współpracy przy tworzeniu gry Let’s Fish !

Obowiązki:

  • tworzenie i adaptacja koncepcji gry Na Ryby;

  • podejmowanie decyzji dotyczących produktu Na Ryby;

  • definiowanie i realizacja strategii w obszarze tworzenia gry Na Ryby;

  • określanie zasobów potrzebnych do wykonania poszczególnych projektów;

-określanie nowych obszarów monetyzacji, optymalizacja przychodów;

  • systematyczna analiza produktu, badania rynku i monitoring działań konkurencji.

Wymagania :

­- bardzo dobra znajomość rynku gier społecznościowych;

  • umiejętność prowadzenia projektów;

­-umiejętność analitycznego myślenia;

­- umiejętność tworzenia dokumentacji;

­- znajomość systemów rozliczeń w grach;

­- kreatywność i otwartość na innowacyjne rozwiązania;

­- umiejętności interpersonalne;

­- dobra znajomość języka angielskiego;

­- umiejętność pracy pod presją czasu;

Mile widziane:

­- znajomość procesu produkcji gier;

  • znajomość produktu Na Ryby;

  • znajomość metodyki Scrum i Agile.

Oferujemy :

  • stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;

­- atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;

  • kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;

­- przyjazną atmosferę;

­- elastyczne godziny pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać na : jobs@tensquaregames.com
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2014-07-01

Liczba wyświetleń: 235