Praca w branży gier

Senior Unity Developer

dla SimArt Center sp. z o.o. w Szczecin

Praca stała Programowanie

SimArt Center poszukuje Senior Unity Developera

do pracy przy tworzeniu ambitnych i wyjątkowych projektów.

Jesteśmy twórcą Wirtualnego Symulatora Medycznego i innych projektów związanych z również z wirtualną rzeczywistością.

Title

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
• Rozwój obecnych oraz tworzenie nowych projektów.
• Implementacja nowych funkcji w grze/symulatorze.
• Współpraca z programistami, grafikami i projektantami.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość środowiska Unity.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Doświadczenie w programowaniu w C#.
• Doświadczenie w tworzeniu gier.
• Umiejętność pisania dobrej jakości kodu.
• Znajomość GIT.

Mile widziane:
• Doświadczenie w VR.
• Doświadczenie w projektach multiplayer.

Oferujemy:
• Intersującą i stabilną pracę oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub B2B).
• Pracę przy projektach firmy SimArt Center sp. z o.o. (www.simart.center).
• Możliwość pracy przy projektach VR.
• Szkolenia.
• Możliwość rozwoju z jasno określoną ścieżką kariery.

Zgłoszenia w postaci CV wraz z portfolio prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@simart.center
wpisując w temacie: "Senior Unity Developer, [imię i nazwisko]" oraz z dopiskiem w treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Data publikacji: 2018-03-20

Liczba wyświetleń: 134