Praca w branży gier

Senior 3D Artist

dla Code Horizon w Katowice

Praca stała Grafika i animacja

Firma Code Horizon szuka kandydatów na stanowisko Senior 3D Artist do gier na silniku Unreal Engine 4.

Projekty, które zrealizowaliśmy do tej pory to:

Miejsce pracy: Katowice (ścisłe Centrum, bardzo dobry dojazd komunikacją miejską)

Zakres obowiązków:

  • tworzenie zdetalizowanych assetów w wysokiej jakości,
  • ścisła współpraca z innymi pracownikami,
  • rozwój technologii i narzędzi,
  • modelowanie High Poly, Low Poly oraz rozkładanie UV map,
  • teksturowanie w technologii PBR,
  • optymalizacja modeli.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży gier na stanowisku 3D Artist lub podobnym - 2 lata,
  • doskonała znajomość popularnego programu 3D (3ds Max, Maya, MODO lub ich odpowiedników),
  • doświadczenie w tworzeniu realistycznych modeli, tekstur oraz materiałów,
  • doświadczenie w tworzeniu gier video,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość pakietu Substance (Painter i Designer),
  • tradycyjne umiejętności artystyczne,
  • znajomość silnika Unreal Engine 4,
  • znajomość silnika Unity,
  • pasja do tworzenia gier i grania,
  • kreatywność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • interesującą pracę w doświadczonym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • praca na miejscu (pomagamy przy relokacji),
  • prywatną opiekę zdrowotną.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie na adres jobs(at)codehorizon.pl:

  • CV,
  • portfolio.

Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Każdy z nich otrzyma niepłatne zadanie testowe (jeżeli nie masz czasu lub chęci, nie pisz).
Wyniki zadań testowych nie będą przez nas wykorzystywane w naszych produktach.

Prosimy o dodanie adnotacji odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2018-07-16

Liczba wyświetleń: 856