Praca w branży gier

Game Support Specialist

dla Tequila Mobile S.A. w Wrocław

Inne Programowanie

Zakres zadań na stanowisku:
• obsługa zgłoszeń od użytkowników gier społecznościowych
• kontakt mailowy z graczami
• analiza i rozwiązywanie problemów,
• przygotowywanie raportów dot. statystyk obsługi zgłoszeń

Od kandydatów oczekujemy:

• pasjonowania się grami komputerowymi
• doświadczenia w korzystaniu z portali społecznościowych typu Facebook
• umiejętności pracy z aplikacjami biurowymi
• komunikatywność

Oferujemy:
• elastyczny czas pracy
• możliwość późniejszego zatrudnienia na umowę o pracę
• szkolenia i uczestniczenie w międzynarodowych targach i konferencjach
• pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami dla zagranicznych klientów
• dostęp do najnowszych technologii związanych z oprogramowaniem dla urządzeń mobilnych
• miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji
i globalnym zasięgu
• atrakcyjne warunki pracy w biurze w ścisłym centrum Wrocławia

Data publikacji: 2014-07-10

Liczba wyświetleń: 84