Praca w branży gier

Producent

dla Anshar Studios w Katowice

Praca stała Zarządzanie

Anshar Studios jest producentem gier video stworzonym przez specjalistów z branży, odpowiedzialnym między innymi za produkcję gry Detached na urządzenia wirtualnej rzeczywistości. Obecnie zatrudniamy ponad 50 osób na miejscu w Katowicach.

Aktualnie poszukujemy utalentowanego producenta do zarządzania projektami studia, zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi (work for hire).

Praca tylko i wyłącznie na miejscu, w studiu w Katowicach.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy zespołów w systemie SCRUM
  • Zapewnienie ciągłej komunikacji między product owner'ami (np. klientem zewnętrznym) a zespołami
  • Praca nad kilkoma projektami jednocześnie

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w branży gier video na stanowisku SCRUM Mastera / Producenta / Team Leadera
  • Minimum jedna komercyjnie wydana gra
  • Znajomość systemu SCRUM
  • Znajomość procesu tworzenia gier video
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Perfekcyjna umiejętność komunikacji w zespole
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za zespół i projekt
  • Pasja do gier video

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wcześniejsze specjalistyczne doświadczenie w tworzeniu gier video (programowanie/design/art etc.)
  • Wyższe wykształcenie na kierunku związanym z zarządzaniem bądź specjalistycznym z zakresu tworzenia gier

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (core hours)
  • Brak crunchu
  • Brak zakazu konkurencji
  • Pomoc w relokacji

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres jobs(at)ansharstudios.com z dopiskiem w tytule: "Producent"

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie Anshar Studios S.A. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”

Data publikacji: 2018-06-12

Liczba wyświetleń: 1994