Praca w branży gier

Grafik 2D

dla Atomic Wolf w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Zakres obowiązków:

Twoim zadaniem będzie tworzenie szkicy, concept artów (lokacje, postacie), finalnych pełnoekranowych ilustracji do gier na PC oraz konsole.

Wymagania:

  • dobry warsztat ogólnoplastyczny (kompozycja, anatomia, perspektywa),
  • dobry warsztat digital paintera,
  • perfekcyjna znajomość Photoshopa,
  • dobra znajomość Illustratora,
  • umiejętność pracy w różnych stylach (z naciskiem na cartoon, także imitując popularne media tradycyjne),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bogate portfolio,
  • kreatywność,
  • rzetelność, dbałość o szczegóły,

Mile widziane:

  • doświadczenie w komercyjnej pracy w gamedevie, postprodukcji lub reklamie,
  • wyższe wykształcenie plastyczne
  • podstawowa znajomość 3D

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w studiu w centrum Warszawy,
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności,
  • ciekawe wyzwania i twórczą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz linków do portfolio na adres e-mail: jobs@atomicwolf.net

Prosimy o umieszczenie w CV następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”

Data publikacji: 2018-03-27

Liczba wyświetleń: 818