Praca w branży gier

Programista C# (Unity)

dla VRealms sp. z o.o. w Wrocław

Praca stała Programowanie

U podstaw spółki VRealms znalazła się autorska technologia prototypowana hobbystycznie od pierwszych dni Rift-a DK1. Wraz z podpisaniem umowy inwestycyjnej powiększamy zespół programistów i przekształcamy prototyp w produkt. Chcesz stać się częścią VRowej rewolucji od kuchni? Projektować od podstaw unikatowe rozwiązania i kształtować branżę?

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • Duży wpływ na finalny wygląd gry,
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość częściowej pracy zdalnej lub w loftowym biurze we Wrocławiu; ul. Tęczowa 57),
  • Spokojne, a zarazem rozrywkowe środowisko, w którym twoja opinia będzie brana pod uwagę,
  • Dostęp do najnowszego sprzętu VR.

Oczekujemy:

  • Znajomości języka C# i Unity,
  • Doświadczenia z grami na platformie Windows,
  • Wiedzy na temat tworzenia gier multiplayer w Unity (UNET).

Mile widziana znajomość rynku VR oraz zrozumienie zagadnień motywacji gracza

Zadania:

  • Programowanie mechanik rozgrywki w silniku Unity,
  • Zaangażowanie w produkcję gry,
  • Tworzenie dobrej jakości kodu i jego dokumentacji.

Zatem, jeżeli charakteryzuje Cię kreatywność i nie boisz się dużej samodzielności oraz wyzwań, wyślij CV i portfolio na biuro@vrealms.pl

Data publikacji: 2018-03-29

Liczba wyświetleń: 391