Praca w branży gier

Art QA Tester

dla CD PROJEKT RED w Warszawa

Praca stała Testowanie

WIZJA

CD PROJEKT RED, studio developerskie znane na świecie dzięki serii gier „Wiedźmin”, poszukuje obecnie osoby, która chciałaby dołączyć do zespołu QA jako Junior QA Analyst przy zespole Art.

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Weryfikacja nowo powstałych elementów gry.
  • Ścisła współpraca z członkami zespołu QA oraz artystami postaciowymi.
  • Testy funkcjonalne assetów.
  • Zgłaszanie i weryfikacja błędów przy narzędziach używanych przez artystów.
  • Zgłaszanie i weryfikacja bugów dotyczących poszczególnych elementów świata gry.

OCZEKIWANIA

  • Spostrzegawczość – prawdziwe „sokole oko”.
  • Podstawowa znajomość oprogamowania 3D (Maya, 3DS Max, Blender) lub programów graficznych (Photoshop, Gimp).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • … oraz pasja do „grania w gry”.

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w testach funkcjonalnych gier.
  • Znajomość innych języków obcych.
  • Podstawowa znajomość jednego z wymienionych obszarów: silników gier (Unreal, Unity, REDkit), narzędzi animacji (MotionBuilder, Maya).

TWÓJ PAKIET NA START

  • Praca w wymiarze pełnego etatu w naszym studio.
  • Możliwość pracy przy grze o światowej renomie.
  • Szansa na stawienie pierwszych kroków w branży gier pod okiem specjalistów.
  • Dużo wyzwań i ambitnych zadań.
  • Praca w młodym, międzynarodowym zespole oraz dynamicznym środowisku.

Prosimy o dołączenie listu motywacyjnego oraz CV w języku angielskim.

testers@cdprojektred.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”. Praca w Warszawie, w siedzibie firmy.
„Administratorem danych jest CD Projekt S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji”

Data publikacji: 2018-03-29

Liczba wyświetleń: 629