Praca w branży gier

Game Designer

dla GameDesire w Kraków
opublikowane przez GameDesire Group spółka akcyjna

Praca stała Design

W naszym zespole brakuje Game Designera casualowych, mobilnych gier F2P. Jeżeli tak jak my jesteś pasjonatem gier, podzielasz naszą pasję i czujesz, że jesteś właściwą osobą – nie wahaj się ani chwili! Zostaw nam swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Twoje zadania

  • Współtworzenie koncepcji nowych mobilnych gier F2P
  • Projektowanie wszystkich mechanik w mobilnej grze F2P: core gameplayu, modelu progresji, retencji, monetyzacji etc.
  • Tworzenie prototypów i iterowanie mechanik gry
  • Balansowanie rozgrywki i dostosowanie mechaniki w ramach prototypu
  • Bliska współpraca z programistami, projektantami UX i artystami
  • Pisanie i utrzymywanie dokumentacji projektu przez cały cykl jego realizacji

Wymagane skille

  • Doświadczenie w projektowaniu gier F2P monetyzowanych przez IAP oraz reklamy
  • Doświadczenie w projektowaniu monetyzacji i balansowaniu ekonomii F2P
  • Bardzo dobra znajomość rynku gier mobilnych
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako game designer

Nagrody gwarantowane

  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Czuj się jak u siebie! Praca w domowej, twórczej i przyjemnej atmosferze
  • Nie samą pracą człowiek żyje. Wyjazdy na konferencje branżowe, szkolenia, firmowa biblioteczka do Twojej dyspozycji.
  • Little party never killed nobody! Regularne spotkania i imprezy integracyjne masz w pakiecie
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba. Pakiet benefitów socjalnych: Multisport, opieka medyczna, lekcje języka, kawa oraz owoce w firmowej kuchni
  • Lubimy wrzucić coś na ząb! Dopłaty do obiadów i dietetycznego cateringu to dla nas chleb powszedni
  • Jesteśmy fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • Też nie lubimy korków, dlatego przez dwa dni w tygodniu możesz pracować z domu
  • Po pracy jeśli chcesz, możesz zagrać z nami w piłkarzyki albo na konsoli

Wyślij swoje cv na: jobs@gamedesire.com

Data publikacji: 2018-03-30

Liczba wyświetleń: 353