Praca w branży gier

JavaScript Frontend Engineer

dla one2tribe sp. z o.o. w Warszawa

Praca stała Programowanie

Grupa Infovide-Matrix jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT w Polsce. Infovide-Matrix realizuje złożone i innowacyjne projekty we wszystkich kluczowych branżach: telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeniach, administracji publicznej, energetyce i przemyśle. Nasz zespół to ponad 700 konsultantów o wysokich kompetencjach branżowych i technologicznych. Nasi eksperci łączą rozległą wiedzę merytoryczną z doświadczeniem zdobytym przy realizacji ambitnych i wymagających projektów.

Firma one2tribe wchodząca w skład Grupy Infovide-Matrix, jest spółką specjalizującą się w budowaniu rozwiązań mobilnych przeznaczonych dla dużych społeczności. Została utworzona w 2003-cim roku, jako odpowiedź na zmiany na rynku oraz pojawienie się nowej fali rozwiązań Internetowych i mobilnych opartych o trendy społeczne (tzw. Web 2.0, czyli blogi, gry massive multiplayer, instant messaging). Firma zatrudnia zarówno specjalistów w zakresie IT, jak i socjologów i psychologów. Obecna jej działalność skupiona jest na realizacji gier WWW/mobile oraz systemach gamifkacyjnych dla biznesu.

Obecnie do zespołu one2tribe poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizowanie prac programistycznych zgodnie z przekazanymi wymaganiami

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości JavaScript sprawdzonej w projektach typu Single Page Application - minimum 1 rok doświadczenia z bibliotekami MV** takimi jak Ember, Knockout, Backbone lub podobne, dopuszczamy również osoby mniej doświadczone, ale z potencjałem
  • znajomości Angular.js - minimum 6 miesięcy praktyki
  • znajomości komunikacji z serwerem za pomocą REST/JSON, WebSocket
  • znajomość technologii pomocniczych - Bower, Grunt lub Gulp, SASS lub LESS, Node.js
  • dobrej znajomości HTML5 i CSS3
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • odpowiedzialności, zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków
  • komunikatywności i umięjętności pracy w zespole
  • terminowości

Oferujemy:

  • udział w projektach związanych z tworzeniem gier i aplikacji z użyciem elementów gamifikacyjnych
  • współpracę z wiodącymi firmami na rynku,
  • bieżący dostęp do najnowszych technologii
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i rozwiązań
  • realną wymianę doświadczeń i współpracę ze specjalistami w swojej profesji
  • przyjazną atmosferę pracy w świetnie zintegrowanym zespole
  • piłkarzyki
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij swoją aplikację na adres praca@one2tribe.pl
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”
Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2014-07-29

Liczba wyświetleń: 84