Praca w branży gier

Programista C# Unity

dla GAMESPOL Sp. z o.o. w Lublin

Zlecenie Programowanie

GAMESPOL poszukuje osoby na stanowisko programisty Unity.

W celu tworzenia gier Mobilnych i PC ( Gry proste i zręcznościowe ) aktualnie poszukujemy osób do pracy stacjonarnej w biurze w Lublinie może być praca zdalna lecz Programista musi być na Lubelszczyźnie w celu spotkań ułatwi to współpracę.

Wymagania:

znajomość języka C#
dobra znajomość środowiska Unity3D
umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
umiejętności pracy w zespole
pasja do tworzenia gier
Mile widziane:

własne ukończone projekty
znajomość specyfiki tworzenia gier na platformy mobilne Android/iOS w środowisku Unity3D
Obowiązki:

tworzenie dobrej jakości kodu gry
współpraca z artystami 3D i 2D

Co oferujemy:

konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
stabilne zatrudnienie
luźna atmosfera pracy
elastyczne godziny pracy

Zainteresowanych prosimy o przysyłanie CV (oraz ewentualne linki do własnych projektów) na adres praca@gamespol.pl w temacie maila wpisując: Programista Unity.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Data publikacji: 2018-04-16

Liczba wyświetleń: 254