Praca w branży gier

Tester Gier

dla PlayWay S.A. w Warszawa
opublikowane przez PlayWay

Praca stała Testowanie

Firma PlayWay S.A. poszukuje chętnych ludzi do podjęcia pracy jako Tester gier. Głównym obowiązkiem osób na tym stanowisku będzie zapewnienie wysokiej jakości naszych gier zanim trafią one do rąk graczy na całym świecie.

Obowiązki:

  • wyszukiwanie błędów w grach oraz raportowanie ich deweloperom,
  • weryfikacja naprawionych błędów,
  • współpraca z zespołami deweloperskimi,
  • zgłaszanie sugestii mających na celu poprawę testowanych gier.

Wymagania:

  • pasja do gier wideo przede wszystkim,
  • umiejętność zwięzłego opisywania problemów,
  • dociekliwość i wewnętrzna chęć do psucia gier,
  • spostrzegawczość,
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin (8h dziennie/5 dni w tygodniu),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • doświadczenie w testowaniu lub w pracy w game devie.

Mile widziane:

  • znajomość naszych produkcji i gier pokrewnych,
  • doświadczenie w organizowaniu eventów,
  • umiejętność krytycznego podejścia do gier, wskazania problemów i możliwości ich naprawy,
  • obycie z grami i sprzętem na więcej niż jedną platformę (PC, PS4, XB1, Switch, Mobile),
  • znajomość dowolnego systemu raportowania błędów,
  • umiejętność pisania zrozumiałych test planów,
  • znajomość social media.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • realny wpływ na wygląd testowanych gier,
  • możliwość postawienia pierwszych kroków w branży gier komputerowych,
  • możliwość dołączenia do współpracujących z nami zespołów deweloperskich, jeśli wykażesz inicjatywę i będziesz posiadał niezbędne umiejętności,
  • stanowisko w naszym biurze przy ulicy Grupy AK "Północ" lub w biurze przy ulicy Marszałkowskiej,
  • możliwość przetestowania i ogrania naszych najnowszych tytułów na długo przed ich oficjalną premierą,
  • brak crunchu,
  • możliwość rozpoczęcia pracy nawet od zaraz.

CV oraz kilka słów o sobie proszę przesyłać na adres: michal@playway.com
W razie jakichkolwiek pytań, to również proszę kierować je na powyższy e-mail.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Data publikacji: 2019-02-25

Liczba wyświetleń: 2969