Praca w branży gier

Staż - Animator

dla CD Projekt RED w Kraków
opublikowane przez CD PROJEKT RED

Inne Grafika i animacja

CD PROJEKT RED w Krakowie, studio developerskie znane na świecie dzięki serii gier „Wiedźmin”, poszukuje obecnie osoby, która chciałaby dołączyć do zespołu Animacji jako stażysta.

Obowiązki w kilku słowach

  • Tworzenie wysokiej jakości animacji.
  • Współpraca z wieloma działami w celu stworzenia wspólnie jak najlepszych efektów.
  • Przekazywanie na bieżąco efektów/postępów pracy Leadowi animacji.
  • Rigging i tworzenie animacji postaci.
  • Poprawianie zgłoszonych błędów.

Oczekiwania

  • Znajomość Motion Buildera i/lub Autodesk Maya.
  • Studia związane z animacją będą atutem.
  • Mile widziane tworzenie samodzielnie animacji.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. -Motywacja do działania i rozwoju.
  • Pasja do „grania w gry”.
  • Płynna znajomość języka angielskiego.

Twój pakiet na start

  • Płatny staż w pełnym wymiarze godzin w naszym studio przez okres 3 miesięcy.
  • Możliwość pracy przy grze o światowej renomie.
  • Szansa na stawienie pierwszych kroków w branży gier pod okiem specjalistów.
  • Opieka doświadczonego mentora, który wprowadzi Cię w świat produkcji gier.
  • Dużo wyzwań i ambitnych zadań.
  • Praca z bardzo kreatywnym, międzynarodowym zespołem.

Prosimy o dołączenie listu motywacyjnego oraz CV w języku angielskim a także reela ze swoimi pracami.

Aplikuj: cracow@cdprojektred.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”

Informacja na temat Twoich danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu zaproszenia Cię do naszego procesu rekrutacyjnego i jego przeprowadzenia, w tym prowadzenia negocjacji warunków pracy. Respektujemy prawa dotyczące prywatności Twoich danych, tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej).

Data publikacji: 2018-07-12

Liczba wyświetleń: 2735