Praca w branży gier

Game Designer

dla Drageus Games S.A. w Warszawa

Praca stała Design

Dzień dobry,

Wraz z rozwojem naszej firmy szukamy osoby na stanowisko Game Designera.

Wymagania:

-Duże doświadczenie w tworzeniu gier typu Tower Defense, Action Arcade
-Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako Game Designer
-Dobra znajomość rynku gier PC/Switch/Mobile

Zadania:

-Bliska współpraca z programistami, projektantami UX i artystami
-Tworzenie/modyfikowanie powstałych mechanik aktualnych projektów
-Pisanie oraz aktualizowanie dokumentacji projektowej przez cały okres tworzenia

Oferujemy:

-Częściową pracę zdalną
-Dobre warunki finansowe

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: dawid.strzebonski@drageusgames.com z dopiskiem "Game Designer".
Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)".

Data publikacji: 2018-05-16

Liczba wyświetleń: 855