Praca w branży gier

Tech QA Tester

dla CD Projekt RED w Kraków
opublikowane przez CD PROJEKT RED

Praca stała Testowanie

CD PROJEKT RED w Krakowie, studio developerskie znane na świecie dzięki serii gier „Wiedźmin”, poszukuje obecnie osoby, która chciałaby dołączyć do zespołu QA jako Tester w zespole Code.

Obowiązki w kilku słowach

  • Zapewnienie jakości oraz weryfikacja nowo powstałych elementów gry i silnika.
  • Ścisła współpraca z programistami i artystami technicznymi.
  • Zgłaszanie i weryfikacja błędów powstałych w kodzie, wyszukanie źródła problemu.
  • Testowanie gry pod kątem stabilności i wydajności.
  • Wsparcie podczas wprowadzania nowych rozwiązań.
  • Praca na różnych platformach, szukanie różnic, podobieństw, problemów charakterystycznych dla danej platformy.

Oczekiwania

  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Zdolność pracy systematycznej.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Spostrzegawczość i cierpliwość.
  • Pasja do gier.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowo mile widziane

  • Doświadczenie z programowaniem.
  • W trakcie lub ukończone studia techniczne / inżynierskie.
  • Doświadczenie w pracy jako tester.

Twój pakiet na start

  • Praca w wymiarze pełnego etatu w naszym studio.
  • Możliwość pracy przy grze o światowej renomie.
  • Szansa na stawienie pierwszych kroków w branży gier pod okiem specjalistów.
  • Dużo wyzwań i ambitnych zadań.
  • Praca w młodym, międzynarodowym zespole oraz dynamicznym środowisku.

Prosimy o dołączenie listu motywacyjnego oraz CV w języku angielskim.

cracow@cdprojektred.com

Data publikacji: 2018-04-18

Liczba wyświetleń: 718