Praca w branży gier

UX Designer

dla Ten Square Games S.A. w Wrocław

Praca stała Design

Ten Square Games to firma, która podbija globalny rynek gier przeglądarkowych i mobilnych. Tworzymy gry, promujemy je i codziennie zdobywamy nowych użytkowników! W związku z rozwojem nowych produktów poszukujemy zdolnej osoby na stanowisko UX Designer !

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za tworzenie user experience (zaczynając od pisemnego projektu, szkiców i/lub wireframów, prototypów funkcjonalnych aż do wykonania funkcjonalnego interfejsu dla istniejących i nowych gier);
  • Zrozumienie i integracja dużych ilości danych w potężny, dynamiczny i funkcjonalny user experience;
  • Współpraca z artystami, game designerami i programistami w celu pełnej integracji elementów estetycznych, mechanicznych i technicznych interfejsu użytkownika produktu.

Wymagania:

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy jako UI/UX designer nad co najmniej jedną grą (najlepiej mobilną);
  • Głębokie zrozumienie podstaw designu UI/UX lub usability;
  • Doświadczenie w naukowym i badawczym podejściu do rozwiązywania złożonych problemów UX;
  • Umiejętność ciągłej korekty, upraszczania i ulepszania istniejących projektów w celu poprawienia odbioru aplikacji przez użytkowników;
  • Doświadczenie w tworzeniu journey mappingu, wireframów, designu wizualnego, prototypów interaktywnych i dokumentacji projektów;
  • Podejmowanie ryzyka w designie, nowatorskie podejście i umiejętność stworzenia produktu, z którego gracze z chęcią będą korzystać;
  • Umiejętność efektywnej komunikacji między projektowaniem, estetyką i programowaniem;
  • Umiejętność pracy przy szybko zmieniających się wymaganiach i krótkich terminach;
  • Znajomość przynajmniej jednego narzędzia prototypowego do tworzenia prototypów funkcjonalnych;
  • Zamiłowanie do gier.

Dodatkowe umiejętności:

  • Biegła obsługa Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, Flash, After Effects, itd.);
  • Doświadczenie w pracy z Unity;
  • Dyplom ukończenia studiów na kierunku kognitywistyka, psychologia, industrial design, product design, UX design lub innym związanym z naukami stosowanymi.

Portfolio:

  • Portfolio, które pokazuje zrozumienie procesu tworzenia UI/UX od koncepcji do zakończenia projektu;
  • Przykłady działających prototypów interfejsów (najlepiej w formie interaktywnej - może być video);
  • Przykłady projektów UI/UX z poprzednich zakończonych produktów / stron komercyjnych.

Oferujemy:

  • Niezłe wynagrodzenie określane na podstawie doświadczenia, umiejętności i wyników pracy;
  • Rozwój zawodowy w branży gier przeglądarkowych i mobilnych;
  • Pracę na pełen etat w siedzibie firmy we Wrocławiu;
  • Pracę z ludźmi, którzy kochają gry;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Szeroki pakiet benefitów: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, spotkania i wyjazdy integracyjne;
  • Przyjazną atmosferę w pracy i świeże owoce każdego dnia :)

Aby zaaplikować KLIKNIJ TUTAJ!

Pamiętaj o klauzulach! :)

Data publikacji: 2018-04-20

Liczba wyświetleń: 169