Praca w branży gier

Level Designer

dla Lori Productions w Toruń lub zdalnie

Zlecenie Design

Lori Productions to niezależne studio developerskie zajmujące się tworzeniem gier oraz aplikacji mobilnych. Do naszego zespołu programistów i grafików poszukujemy kolejnego pasjonaty gier, który będzie pracować na stanowisku:

LEVEL DESIGNER

Miejsce pracy: Toruń lub zdalnie

Główne zadania:
-tworzenie poziomów do gry wraz z parametryzacją
-opis dokumentacji technicznej
-testowanie aplikacji i zgłaszanie błędów
-współpraca z zespołem

Nasze oczekiwania:
-dokładność i skrupulatność
-znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia i tworzenia dokumentacji technicznej
-dyspozycyjność do pracy przez 6h dziennie

Mile widziane:
-doświadczenie na stanowisku pracy level designera lub młodszego producenta poparte sukcesami
-znajomość środowiska UNITY

Oferujemy:
-elastyczny czas pracy między godz 7-18
-pracę przy ciekawych projektach

CV należy przesłać na adres: praca@loriproductions.com

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).

Data publikacji: 2014-08-05

Liczba wyświetleń: 316