Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Disco WTMH S.A. w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Disco WTMH S.A. poza prowadzeniem salonów Disco:VR rozwija rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie dla technologii VR

Grafik 3D

Poszukujemy do naszego zespołu grafika 3D. Osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie obiektów i animacji do gier dla salonów DiscoVR.

Zadania:

  • Modelowanie środowisk i obiektów 3D
  • Dostosowywanie modeli do wymagań silników gier
  • Tworzenie wizualizacji na potrzeby promocyjne salonu DiscoVR

Wymagania:

  • Modelowanie hard surface
  • Modelowanie postaci
  • Riggowanie postaci
  • Animowanie postaci
  • Teksturowanie
  • Optymalizacja modeli 3D pod kątem wyświetlania przez silniki Unity/Unreal.
  • Doświadczenie w tworzeniu LOD

Mile widziane:

  • Znajomość shaderów silników Unity 3D i Unreal Engine 4
  • Znajomość formatów i wymiarów w silnikach Unity 3D i Unreal Engine 4
  • Doświadczenie z narzędziami animacji w silnikach Unity 3D i Unreal Engine 4

Oferujemy:

  • Tworzenie gier na autorskie rozwiązania sprzętowe do ruchu w wirtualnej rzeczywistości
  • Projektowanie gier na najnowsze urządzenia VR
  • Pracę w środowisku pasjonatów gier

Data publikacji: 2018-04-25

Liczba wyświetleń: 925