Praca w branży gier

GAME ANIMATIONS SPECIALIST/ SPECJALISTA DS. ANIMACJI

dla Drago Sp.z o.o. w Kraków
opublikowane przez DRAGO entertainment S.A.

Praca stała Grafika i animacja

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie animacji 3D na potrzeby gry GRIMLANDS (gra typu MMORPG).

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronie grimlands.gamigo.com

Wymagania

znajomość tworzenia i modyfikacji szkieletów (ludzkie, zwierzęce, inne)
doświadczenie w animowaniu postaci ludzkich (twarz, ciało)
znajomość anatomii ludzkiej i zwierzęcej i technik jej animowania
bardzo dobra znajomość programu Maya
pomysłowość, kreatywność
umiejętność pracy zespołowej
Plusy:

mile widziana znajomość technologii Motion Capture i pracy z materiałami źródłowymi z tej technologii
mile widziane doświadczenie pracy z silnikami graficznymi
mile widziane doświadczenie w branży gier komputerowych

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Już dziś złóż swoją aplikację! praca@drago-entertainment.com

Data publikacji: 2012-04-02

Liczba wyświetleń: 62