Praca w branży gier

Rysownik / Grafik 3D

dla Gravity Software Ltd. w Łódź

Praca stała Grafika i animacja

Gravity Software Ltd. to firma utworzona w 2011 r. zajmująca się przede wszystkim tworzeniem gier na platformy mobilne, głównie iOS. Współpracowała m.in. z takimi firmami jak Warner Music Group, IPC Media.

Opis stanowiska:

-Tworzenie rysowanej grafiki do gier.
-Tworzenie roznorodnych modeli 3D: od prostych przedmiotow po zlozone postaci i srodowiska.
-Projektowanie interfejsu uzytkownika.

Wymagania:

-Talent i doswiadczenie w rysowaniu.
-Przynajmniej 1-2 lata doswiadczenia w tworzeniu grafiki 3D w jednym z nastepujacych programow graficznych: 3DS Max, Maya lub Blender.
-Bardzo dobra znajomosc programu Adobe Photoshop CS6.
-Doswiadczenie w projektowaniu interfejsu uzytkowanika dla projektow mobilnych lub webowych.
-Zywe zaangazowanie w projekt i wnoszenie swoich koncepcji do projektu.
-Bardzo dobry zmysl estetyczny.
-Znajomosc silnika Unity 3D mile widziana.
-Doswiadczenie w tworzeniu gier mobilnych duzym atutem.
-Zainteresowanie grami mobilnymi.
-Wyksztalcenie wyzsze mile widziane, ale nie wymagane.
-Dobre umiejetnosci pracy w grupie.

Oferujemy:

-Prace w srodowisku Unity 3D Pro.
-Umowe zlecenie/kontrakt.
~~Zarobki 1,500 zl~~ 3,000 zl w zaleznosci od doswiadczenia.
-Doskonala atmosfera pracy.
-Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Prosimy o przeslanie swojego CV + PORTFOLIO.

Data publikacji: 2014-08-11

Liczba wyświetleń: 258