Praca w branży gier

Programista C++

dla I3D w Gliwice

Praca stała Programowanie

I3D to grupa spółek wykorzystujących i zajmujących się rozwojem technologii wirtualnej rzeczywistości. Jesteśmy liderem tej branży w Polsce i tej części Europy. Tworzymy interaktywne i trójwymiarowe aplikacje, konfiguratory, symulatory i gry wykorzystywane m.in. do prezentacji, szkoleń, w sprzedaży i marketingu czy wzornictwie. Rozwijamy własny edytor do gier Quazar3D . Więcej o firmie znajdziesz na naszej stronie I3D albo na kanale YT .

Przykładowe projekty:

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko PROGRAMISTA.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C++ ( szablony, obiektowość, STL ).
  • Znajomość UML, wzorców projektowych, umiejętność analitycznego myślenia.
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio.
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe.
  • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziana:

  • Znajomość Qt/boost.
  • Znajomość zagadnień związanych z grafiką komputerową.
  • Znajomość współczesnych platform do tworzenia gier.

Przykładowe zadania:

  • Prace związane z utrzymaniem i rozwojem edytora do tworzenia gier/aplikacji interaktywnych Quazar3D .
  • Tworzenie i rozwój symulatorów, konfiguratorów, gier, aplikacji typu Augmented Reality, aplikacji i środowisk wirtualnej rzeczywistości w technologii Quazar3D lub Unity3D.
  • Tworzenie aplikacji wykorzystujących najnowsze technologie takie jak Oculus , ZSpace , CAVE .

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii i gadżetów :)
  • Pracę przy innowacyjnych projektach.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja.dev@i3d.pl

Data publikacji: 2014-08-17

Liczba wyświetleń: 130