Praca w branży gier

Grafik 3d / Animator dla Pastguide

dla Pixel Legend w gdziekolwiek

Praca stała Grafika i animacja

Pixel Legend jako jedyna polska firma i jedna z 30 w puli 900 firm IT z Europy otrzymala grant z pierwszej edycji programu SME Instrument w Horyzoncie 2020. Wygraliśmy projektem Pastguide, który rozpoczynamy od września. Więcej informacji o projekcie na: http://www.pastguide.com/

Poszukujemy grafika / modelarza 3D, który przygotuje nam postacie i scenę w swoim ulubionym programie 3D i przygotuje ją na potrzeby Unity3D.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie modeli 3D lowpoly architektury i postaci w oparciu o concept arty
  • kluczowe postacie historyczne będą odtwarzane w oparciu o portrety

Wymagania:

  • Przynajmniej 1-2 lata doswiadczenia w tworzeniu grafiki 3D w jednym z nastepujacych programow graficznych: 3DS Max, Maya, Blender lub Modo (do wyboru)

  • Ciekawe portfolio

  • Mile widziana znajomość Unity3D, kompozycji sceny, blended animation, rigging

  • Doświadczenie w modelowaniu postaci i budynków

  • Mile widziane doswiadczenie w tworzeniu gier mobilnych i optymalizacji pod kątem mobile

  • Zainteresowanie grami mobilnymi.

-Wyksztalcenie wyzsze mile widziane, ale nie wymagane.

-Dobre umiejetnosci pracy w grupie, znajomość pracy w agile i pivotal time tracker

Oferujemy:

  • Praca nad innowacyjnym, ciekawym projektem z ogromną szansą na rozwój
  • Wpływ na kształt pomysłu, cenimy osoby proaktywne i pomysłowe
  • Kontrakt na pół roku
  • Zarobki uzależnione od doswiadczenia
  • Praca zdalna z zespołem rozsianym po całej Polsce

Prosimy o przeslanie swojego CV + PORTFOLIO i zaznaczenie oczekiwań finansowych (wypłata ryczałtem co miesiąc na bazie kontraktu).

Data publikacji: 2014-08-18

Liczba wyświetleń: 276