Praca w branży gier

LEVEL DESIGNER

dla Drago Sp.z o.o. w Kraków
opublikowane przez DRAGO entertainment S.A.

Praca stała Design

Level Designer

Opis stanowiska pracy:
Level Designer będzie odpowiedzialny za tworzenie elementów świata gry za pomocą odpowiednich edytorów. Elementy contentu będą tworzone na poterzby gry GRIMLANDS (gra typu MMORPG).
Więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronie:
grimlands.gamigo.com

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z edytorami poziomów gry / map itp. do takich gier jak StarCraft 1/2, Warcraft III, Neverwinter Nights lub innych gier tpu RPG/FPS
  • doskonałe wyczucie gameplay’u i oczekiwań graczy oraz orientowanie się we współczesnych trendach rynku gier komputerowych
  • umiejętność tworzenia kontentu gry z wykorzystaniem różnych elementów środowiska, terenu, obiektów itp.
  • umiejętność pracy w zespole
  • pasja do gier, ich tworzenia, zwłaszcza do gier typu RPG
  • doświadczenie w używaniu skryptów i triggerów będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy jako Level Designer będzie dodatkowym atutem
  • stworzone i wydane oficjalnie dodatkowe mapy / poziomy powstałe dla społeczności fanowskich będą dodatkowym atutem
  • próbka pracy w postaci stworzonej mapy / poziomu do wybranej gry (wymagana w przypadku kandydatów nie mających doświadczenia na stanowisku Level Designera)

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Już dziś złóż swoją aplikację!
praca@drago-entertainment.com

Data publikacji: 2012-04-02

Liczba wyświetleń: 92