Praca w branży gier

Programista Action Script / Flash

dla ORBE w Katowice

Praca stała Programowanie

Obowiązki:

Tworzenie animacji i warstw wizualnej gier
Ciągły rozwój osobisty i poszukiwanie nowych rozwiązań
Wspomaganie procesu projektowania nowych gier

Wymagania:

Dobra znajomość języka Action Script 3.0
Znajomość innych języków programowania
Znajomość języków skryptowych
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji, gier i animacji 3D
Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Umiejętność tworzenia animacji za pomocą kodu AS 3.0
Umiejętność efektywnej implementacji fizyki i interakcji w grach Flash
Wiedza z zakresu optymalizacji (CPU, pamięć)
Dyspozycyjność
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Atrakcyjne finansowo warunki współpracy ustalane indywidualnie.
Umowę stałą lub okresową,
Atrakcyjny pakiet socjalny,
Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proszę o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).)

Data publikacji: 2014-10-20

Liczba wyświetleń: 107