Praca w branży gier

Programista C#

dla Fuero Games w Warszawa

Praca stała Programowanie

Fuero Games – studio gier specjalizujące się w tworzeniu cross-platformowych (web & mobile) gier na silniku Unity3D poszukuje Programistów, mających doświadczenie w programowaniu w C#. Praca na miejscu w naszym biurze w Warszawie.

Zakres obowiązków:
-Rozwijanie i utrzymywanie wielowarstwowych, rozproszonych systemów usługowych (WCF)
-Modelowanie oraz tworzenie rozwiązań bazodanowych z wykorzystaniem MongoDB oraz Redis
-Utrzymywanie i wdrażanie rozwiązań z wykorzystaniem platformy Azure
-Współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:
-Dobra znajomość języka C# i platformy .NET
-Doświadczenie z tworzeniem i utrzymywaniem architektur SOA
-Umiejętność tworzenia aplikacji rozproszonych z wykorzystaniem WCF
-Znajomość XML, JSON
-Praktyczna znajomość OOP
-Doświadczenie w pracy z rozproszonymi systemami kontroli wersji (Mercurial, Git)
-Umiejętność pisania testów jednostkowych

Mile widziane:
-Znajomość nierelacyjnych baz danych MongoDB, Redis
-Doświadczenie z platformą Windows Azure
-Znajomość Protobuf

Oferujemy:

  • pracę w doświadczonym, energicznym zespole
  • miłą atmosferę pracy w zgranym teamie
  • dogodną lokalizację biura (zaraz przy metrze)
  • adekwatne do posiadanego doświadczenia wynagrodzenie
  • możliwość stałego rozwoju swoich umiejętności

Jak aplikować? Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: praca@fuero.pl

Data publikacji: 2014-10-30

Liczba wyświetleń: 131