Praca w branży gier

Programista Gier i Aplikacji Mobilnych Android / J2ME

dla CT Creative Team S.A. w Warszawa

Praca stała Programowanie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem rynku usług dodanych na telefony komórkowe (gry, aplikacje mobilne, konkursy SMS). Tworzymy aplikacje pod znaną marką WapSter.pl

Zobacz stworzone przez nas gry znane z reklam w TV pod adresem:

W związku z rozwojem zespółu poszukujemy osób na stanowisko:

Programista aplikacji mobilnych Android / J2ME

Do obowiązków kandydata będzie należało:

  • Udział w projektowaniu gier i aplikacji mobilnych
  • Projektowanie przebiegu i zasad gry
  • Budowanie aplikacji i interfejsu użytkownika

Firma mieści się w ścisłym centrum Warszawy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego informatycznego lub technicznego lub ostatnie lata studiów
  • znajomość języka JAVA
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na jedną z platform mobilnych (Android, J2ME, iOS, iPhone)
  • znajomość specyfiki J2ME będzie dodatkowym atutem
  • znajomość bibliotek typu OpenGL będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programowania zorientowanego obiektowo
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • dużo czasu spędzane z grami komputerowymi/mobilnymi

Data publikacji: 2014-10-30

Liczba wyświetleń: 169