Praca w branży gier

Programista PHP

dla Tequila Mobile S.A. w Wrocław

Praca stała Programowanie

Tequila Mobile SA jest działającym globalnie producentem i dostawcą gier i aplikacji przeznaczonych na urządzenia mobilne, m.in. Java J2ME, BlackBerry, Android, iPhone czy Windows Mobile. Produkty Tequila Mobile są z powodzeniem dystrybuowane przez ponad 150 operatorów na świecie m.in. Vodafone, Orange, T-Mobile, Telefonica O2, AT&T czy Sprint Nextel a także bezpośrednio przez producentów telefonów, telewizje, prasę oraz portale internetowe. Firma dostarcza usługi w oparciu o własną infrastrukturę, technologię, oryginalny content mobilny oraz bezpośredni billing, w ponad 50 krajach na świecie.

Ze względu na dynamiczny rozwój poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań na stanowisku:
• Tworzenie backendu aplikacji z wykorzystaniem różnych systemów bazodanowych.
• Współtworzenie ciekawych projektów o zasięgu globalnym.
• Ścisła współpraca z pozostałymi osobami z zespołu.

Od kandydatów oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomość: OPP PHP 5, MySQL, XHTML
• Znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem dużych ilości danych i cachowaniem danych,
• Znajomość wzorców projektowych
• Umiejętność pracy z Svn/Git
• Znajomość co najmniej jednego frameworka PHP
• Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość: Linuxa, Yii, Baz danych NoSQL (Redis, MongoDB, itp), Memcache’a, AWS
• Praca w projektach prowadzonychi metodyką Agile
• Znajomość automatyzacji testów, pisania testów jednostkowych, debuggowania i profilowania kodu PHP
• Znajomość Javascript, CSS

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość ciągłego rozwoju
• pracę pełną wyzwań przy rozwoju platformy i dostęp do najnowszych technologii
• szkolenia i możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami
• miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji
i globalnym zasięgu
• atrakcyjne warunki pracy w biurze w ścisłym centrum Wrocławia

CV oraz List Motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mail: careers@tequilamobile.com wpisując tytuł stanowiska w temacie listu.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz.883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Data publikacji: 2014-10-31

Liczba wyświetleń: 84