Praca w branży gier

Programista PHP

dla sodigital w Kraków
opublikowane przez SoDigital

Praca stała Programowanie

Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań internetowych oraz gier komputerowych, poszukuje osoby na stanowisko programisty aplikacji internetowych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem języka PHP5
  • znajomości JavaScript/Ajax, HTML5, CSS3, XML,
  • znajomości metod projektowania baz danych i SQL
  • znajomości programowania obiektowego

Obowiązki pracownika:

  • tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem JavaScript, HTML5, CSS3, XML,
  • projektowanie i tworzenie baz danych,
  • tworzenie wysokiej jakości kodu w oparciu o określone wytyczne.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków,
  • pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres jobs@sodigital.com. W tytule prosimy zamieścić nazwę stanowiska Programista PHP. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2014-11-04

Liczba wyświetleń: 577