Praca w branży gier

Web designer/grafik poszukiwany

dla Imaginarium Art w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

OPIS STANOWISKA:
Poszukujemy Grafika / Web Designera, który z pasją potrafi realizować projekty graficzne dla layoutów prasowych oraz serwisów internetowych od makiety funkcjonalnej, aż do finalnego, dopieszczonego projektu.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby Internetu (serwisy internetowe, banery internetowe, elementy social media, newslettery i inne elementy);
  • doświadczenie w projektowaniu responsive design (popartym przykładami w portfolio);
  • Znajomość zasad DTP i umiejętność przygotowania pliku do druku
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu brandów i materiałów towarzyszących (POS)
  • duża kreatywność poparta atrakcyjnym portfolio;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (minimum Photoshop i Illustrator)
  • umiejętność projektowania UI/UX
  • umiejętność wyobrażenia i przewidzenia, jak powinien działać dany projekt w praktyce (znajomość pojęć dotyczących budowy interfejsów, HTML, CSS, JS mile widziana);
  • bardzo dobra znajomość zasad związanych z projektowaniem graficznym, użyciem typografii oraz kompozycji;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • Mile widziana umiejętność modelowania, teksturowania i renderowania w wybranym programie do grafiki 3D

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • pracę w rozwijającej się agencji w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • możliwość współtworzenia projektów dla Klientów polskich i międzynarodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich CV wraz z portfolio na adres: office@imaginariumart.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Data publikacji: 2014-11-06

Liczba wyświetleń: 294