Praca w branży gier

Grafik 2D

dla TEYON w Łódź
opublikowane przez Teyon

Praca stała Grafika i animacja

Teyon
Firma Teyon to producent i wydawca gier komputerowych o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy autoryzowanym developerem na wszystkie najważniejsze platformy: Playstation 3, Xbox 360, Nintendo 3DS, Nintendo DS/DSi, Wii, Sony PSP, PS Vita. Tworzymy także na platformy: PC, Macintosh, iPhone/iPad oraz Android.

W związku z powiększaniem zespołu, poszukujemy osób do pracy w oddziale Łódzkim, na stanowisko:
Grafik 2D

Wymagania:
-kreatywność i zmysł plastyczny
-bardzo dobra znajomość programów do edycji 2D (Photoshop)
-umiejętność utrzymywania wyznaczonego stylu graficznego
-chęć dalszego rozwoju
-min. 3/4 etatu

Mile widziane:
-zamiłowanie do gier komputerowych
-znajomość programów do edycji 3D
-umiejętność posługiwania się i pracy na tablecie graficznym

Obowiązki:
-tworzenie konceptów, animacji i finalnych grafik 2D do powstających projektów
-szacowanie czasu otrzymywanych zadań i realizacja ich w terminie

Oferujemy:
-zatrudnienie w nowoczesnej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
-elastyczne godziny pracy, odpowiadające studentom każdego roku studiów
-kontakt z najnowszymi technologiami
-możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole
-dostęp do karty MULTISPORT

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkich, którzy szukają stabilnej pracy w dużej i profesjonalnej firmie. Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem http://www.teyon.com w zakładce corporate -> careers.
(w temacie wiadomości prosimy koniecznie o napisanie ‘Grafik 2D Łódź’)
Na zgłoszenia czekamy do: 26.11.2014

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Data publikacji: 2014-11-12

Liczba wyświetleń: 537