Praca w branży gier

Tester Aplikacji Mobilnych

dla TEQUILA MOBILE S.A. w Wrocław

Zlecenie Testowanie

Tequila Mobile SA jest działającym globalnie producentem i dostawcą gier i aplikacji przeznaczonych na urządzenia mobilne, m.in. Java J2ME, BlackBerry, Android, iPhone czy Windows Mobile. Produkty Tequila Mobile są z powodzeniem dystrybuowane przez ponad 150 operatorów na świecie
m.in. Vodafone, Orange, T-Mobile, Telefonica O2, AT&T czy Sprint Nextel a także bezpośrednio przez producentów telefonów, telewizje, prasę oraz portale internetowe. Firma dostarcza usługi w oparciu o własną infrastrukturę, technologię, oryginalny content mobilny oraz bezpośredni billing, w ponad 50 krajach na świecie.

Tester aplikacji mobilnych

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie testów aplikacji na najnowszych modelach telefonów i tabletów zgodnie ze scenariuszami testowymi
  • praca nad stworzeniem scenariuszy testowych
  • wyszukiwanie i raportowanie błędów w oprogramowaniu
  • usprawnienie procesów testowania

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomość pakietu MS Office
  • chęć nauki i otwartość na wyzwania
  • mile widziana znajomość narzędzi do śledzenia błędów
  • mile widziana znajomość rynku gier

Oferujemy:

  • płatny staż z perspektywą dalszej współpracy / atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności
  • możliwość nabycia doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne warunki pracy w biurze w ścisłym centrum Wrocławia
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • możliwość udziału w ciekawych projektach w środowisku międzynarodowym
  • dostęp do innowacyjnych technologii

CV oraz List Motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mail: careers@tequilamobile.com wpisując tytuł stanowiska w temacie listu.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz.883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Data publikacji: 2012-05-09

Liczba wyświetleń: 442