Praca w branży gier

Programista Android

dla sodigital w Kraków
opublikowane przez SoDigital

Zlecenie Programowanie

Sodigital, krakowskie studio zajmujące się od wielu lat tworzeniem gier komputerowych, szuka osoby na stanowisko programisty Android.

Obowiązki:

  • portowanie istniejącej gry na urządzenia mobilne z systemem Android,
  • tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego - zarówno własnego jak i w oparciu o gotowy silnik gry,
  • analizowanie i poprawianie błędów w kodzie gry,
  • bezpośredni udział w procesie projektowania naszych gier.

Wymagania:

  • znajomość programowania zorientowanego obiektowo,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na jedną z platform mobilnych (Android, J2ME, iOS, iPhone),
  • znajomość języka JAVA,
  • znajomość bibliotek typu OpenGL będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość specyfiki J2ME będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres jobs@sodigital.com. W tytule prosimy zamieścić nazwę stanowiska Programista Android. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2015-01-27

Liczba wyświetleń: 399