Praca w branży gier

.NET PROGRAMMER

dla Drago Sp.z o.o. w Kraków
opublikowane przez DRAGO entertainment S.A.

Praca stała Programowanie

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku programisty .NET odpowiadającego za serwer gry. Do podstawowych obowiązków będzie należało oprogramowanie serwera gry z uwzględnieniem szybkości działania, zużycia pamięci itp.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronie:
grimlands.gamigo.com

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomosc jezyka C# i programowania obiektowego
  • umiejetność pisania optymalnego kodu pod wzgledem szybkości(JiT) oraz zużycia pamieci(Garbage Collector)

  • znajomość ADO.NET
  • znajomość .NET 3.5
  • umiejetność pracy z MS SQL Server 2008
  • doswiadczenie w pracy w srodowisku MS Visual Studio (preferowane 2010)
  • znajomość zagadnień zwiazanych z programowaniem gier komputerowych
  • znajomość zagadnień zwiazanych z programowaniem wielowątkowym
  • doswiadczenie w pracy nad kodem rozwijanym przez grupę osób
  • mile widziana znajomość .NET 4.0

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Już dziś złóż swoją aplikację!
praca@drago-entertainment.com

Data publikacji: 2012-05-19

Liczba wyświetleń: 57