Praca w branży gier

Lead Programistów

dla Flying Wild Hog w Warszawa

Praca stała Programowanie

Firma Flying Wild Hog, twórca gry Hard Reset, Shadow Warrior oraz Juju, poszukuje profesjonalistów do projektu gry fantasy FPS na nowym IP, na PC/PS4/Xbox One.

Poszukujemy kandydata na stanowisko leada programistów.

Główne zadania:

-Planowanie i zarządzanie pracą zespołu programistów.
-Współpraca z innymi leadami przy planowaniu prac nad projektem.
-Podejmowanie decyzji odnośnie architektury projektu i zastosowania rozwiązań technologicznych.

Wymagania:

-Bardzo dobra znajomość C/C++,
-Znajomość zagadnień budowy silnika gier, programowania grafiki i gameplay'a
-Znajomość procesu tworzenia gier oraz obowiązków i potrzeb poszczególnych działów.
-Umiejętność komunikacji i organizacji pracy w zespole.
-Doświadczenie na stanowisku leada programistów.
-Doświadczenie przy produkcji i wydaniu gry na konsole
-Doświadczenie przy tworzeniu projektów AAA.
-Zaletą będzie doświadczenie przy projektach opartych na Unreal Engine 3 i/lub Unreal Engine 4

Oferujemy:

-Pracę na etat.
-Pozycję lidera w doświadczonym zespole.
-Pracę przy ciekawym projekcie.
-Konkurencyjne wynagrodzenie.
-Przyjazną atmosferę pracy.
-Luźne godziny pracy (core hours 12-16, 40 godzin w tygodniu).
-Możliwość stałego rozwoju umiejętności.

Siedziba firmy jest zlokalizowana w centrum Warszawy przy ulicy Aleje Jerozolimskie 53. Zainteresowanych przoszę o przysyłanie CV na adres jobs@flyingwildhog.com lub zgloszenie kandydatury przez serwis skillshot.pl.

Data publikacji: 2015-02-10

Liczba wyświetleń: 797