Praca w branży gier

Manager

dla fragOut Studio sp. z o.o. w Łódź

Praca stała Programowanie

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie partnerów medialnych i biznesowych
  • zarządzanie procesem publikowania gier
  • tworzenie i negocjowanie kontraktów
  • monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji;

Wymagania:

  • umiejętności analityczne;
  • kreatywność w pozyskiwaniu partnerów;
  • umiejętności organizacyjne
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • współpracę zdalną i na miejscu
  • wynagrodzenie bazowe i premie od zlecenia
  • wyluzowaną atmosferę w pracy
  • stanowisko zarządzające

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: jobs@fragoutstudio.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2015-02-13

Liczba wyświetleń: 639