Java Developer (gry szkoleniowe, aplikacje edukacyjne, e-learning)

dla Doji Technology w Poznań

Praca stała Programowanie

Doji to start-up stworzony do projektowania gier i aplikacji szkoleniowych. W związku z dynamicznym rozwojem potrzebujemy osób, które tak jak my są pasjonatami i poszukują miejsca, w którym mogą realizować swoje zainteresowania i popisać się swoimi zdolnościami.

Jeżeli chcesz być współtwórcą innowacyjnej aplikacji, wiele się nauczyć i rozwijać swoje umiejętności jako programista w kreatywnym i młodym zespole, to jesteś stworzony do tej pracy.

OPIS STANOWISKA:
Osoba na tym stanowisku będzie wchodziła w skład kilkuosobowej grupy projektowej odpowiedzialnej za wdrożenie przeglądarkowej gry symulacyjnej o tematyce ekonomicznej. Do głównych zadań będzie należało programowanie poszczególnych modułów aplikacji według dostarczonej dokumentacji i wytycznych kierownika oraz udział w spotkaniach grupy projektowej z klientem.

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość Spring MVC, Hibernate, Java, JEE, PostgreSQL,
  • pasja do programowania,
  • rzetelność, zachowywanie dobrych praktyk programowania,
  • doskonała umiejętność organizacji własnej pracy,
  • zdolność analitycznego myślenia, samodzielność i kreatywność.

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie przy realizacji projektów gier przeglądarkowych/aplikacji e-learningowych
  • znajomość rynku gier przeglądarkowych,
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • pracę w kreatywnym zespole,
  • wpływ na kształt realizowanego projektu aplikacji,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów (jeśli będą lepsze niż nasze:),
  • pracę w centrum Poznania,
  • miłą atmosferę i dobre poczucie humoru,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opcjonalnie: elastyczne godziny pracy,
  • możliwość współpracy lub zatrudnienie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 23 marca na adres:
office@dojitechnology.pl

Z kandydatami spełniającymi wymagania będziemy się kontaktować na 2-3 dni od wysłania zgłoszenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartychw mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Data publikacji: 2015-02-26

Liczba wyświetleń: 490