Praca w branży gier

Programista Unity 3d - porting i programowanie gameplayu

dla Crunching Koalas w Warszawa, centrum

Praca stała Programowanie

Crunching Koalas, studio odpowiedzialne za grę MouseCraft, poszukuje programisty do nowych projektów oraz do portowania obecnych projektów studia na inne platformy (konsole oraz platformy mobilne).

Podstawowe wymagania:

  • Znajomość środowiska Unity 3d (przynajmniej jeden ukończony projekt, niekoniecznie komercyjny i niekoniecznie "growy").
  • Znajomość języka programowania C# i bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.

Zakres obowiązków:

  • Praca przy przenoszeniu gier na platformy konsole i urządzenia mobilne.
  • Praca przy programowaniu gameplayu gier tworzonych przez Crunching Koalas.
  • Tworzenie dokumentacji wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w wygodnym komunikacyjnie miejscu - nasze studio mieści się w centrum Warszawy, na Placu Bankowym, przy stacji metra Ratusz Arsenał.
  • Zarobki pomiędzy 3000 a 6000 zł, uzależnione od doświadczenia kandydata i sposobu zatrudnienia.
  • Elastyczne godziny pracy - dostosujemy godziny Twojej pracy do Twoich zainteresowań i innych zobowiązań.
  • Realny wpływ na kształt powstających projektów - jesteśmy małym zespołem, zdanie i pomysły każdego członka zespołu są dla nas bardzo ważne.

CV i parę słów o tym dlaczego chcielibyście u nas pracować prosimy przesyłać na adres info@crunchingkoalas.com

Data publikacji: 2015-03-04

Liczba wyświetleń: 675